Marknad

Daniel Gejde

Sälj- och marknadsdirektör
E-post: Daniel.Gejde@kiviksmusteri.se
Mobil: 0414-719 10

Mikael Ek

Produktchef
E-post: Mikael.Ek@kiviksmusteri.se
Mobil: 0414-719 42

Carl Levinsson

Produkt- & Besöksmålschef, Varumärkesansvarig, 5:e generationens ägare
E-post: Carl.Levinsson@kiviksmusteri.se
Mobil: 0414-719 33

Jessika Karlsson

Produktchef
E-post: Jessika.Karlsson@kiviksmusteri.se
Mobil: 0414-121 11

Anna Säfström

Kommunikationschef
E-post: Anna.Safstrom@kiviksmusteri.se
Mobil: 0414-40 19 20

Julia Pedersen

Digital kommunikatör
E-post: Julia.Pedersen@kiviksmusteri.se
Mobil: 0414-719 87

Isabelle Haglund Wigh

Kommunikation och administration
E-post: Isabelle.Haglund-Wigh@kiviksmusteri.se
Mobil: 0414-719 99

Malena Borgström

Projektledare och evenemangsansvarig
E-post: Malena.Borgstrom@kiviksmusteri.se
Mobil: 0414-719 32

Kristina Levinsson

4:e generationens ägare
E-post:
Mobil: