Besöksmål

Musteributiken i Kivik

Butikschef: Erika Granquist
E-post: Butik@kiviksmusteri.se
Mobil: 0414-719 35

Restaurang Kärnhuset i Kivik

Mat- och dryckesansvarig: Frederic Josefsson
E-post: Karnhuset@kiviksmusteri.se
Mobil: 0414-719 45

Plantskolan i Kivik

Trädgårdsmästare: Caroline Stenkilsson
E-post: Caroline.Stenkilsson@kiviksmusteri.se
Mobil: 0414-401 781

Bokning av evenemang eller grupper

Öppet: måndagar, onsdagar och torsdagar mellan kl 9 och 12
E-post: Bokning@kiviksmusteri.se
Mobil: 0414-719 30

Äpplets Hus i Kivik

E-post: Info@appletshus.se
Mobil: 0414 719 40

Stinas Café

E-post:
Mobil: 0414 719 50

Gårdsbutiken och caféet på Solnäs Gård

Café och butiksansvarig: Camilla Risberg
E-post: Solnas@kiviksmusteri.se
Mobil: 046 24 70 89

Trädgårdsbutiken Fjelie på Solnäs Gård

E-post:
Mobil: 046 24 71 87